VİDEOYU İZLE
SKALA KÜLTÜRÜ
Skala Media gücünü “erişim, deneyim ve tasarım” alanlarındaki uzmanlığından alır. Müşterilerimizle, iş ortaklarımızla ve sektörümüzün tüm paydaşlarıyla olan ilişkilerimizde bu üç temelden yola çıkarız.
Ayrıca hangi marka, hangi kampanya için çalışıyor olursak olalım, esnek, dinamik ve sorumlu davranırız.

ERİŞİM

Bizim için doğru mesajı, doğru zamanda, doğru kişilere ulaştırmak tartışmasız ana hedeftir. Markalarımızın ürettiği değerleri ve iletmek istediği mesajı, İstanbul’dan Ağrı’ya, New York’tan Tokyo’ya olmak istedikleri her yere taşırız. Mesafeler, zaman kısıtları buna engel değildir. İletişim hedeflerimize çağımızın getirdiği en son teknolojileri kullanarak ulaşmayı başarırız.

DENEYİM

Deneyimli ve portföyü başarılarla dolu bir ekibimiz var. Ancak daha da önemlisi, en deneyimli çalışma arkadaşımızın bile “daha da gelişebilirim” mantığıyla kendini yenileyerek çalışıyor olması. Bu sayede her yeni gelişmeye hızla uyum sağlayıp, hiçbir engele takılmadan yeni yapılanmalar inşa edebiliyoruz. Müşterilerimizin iş hedeflerini ve ihtiyaçlarını bilen, pazarın ihtiyaçlarını iyi okuyan, medya dinamiklerine tüm ayrıntılarıyla sahip kadromuz markalarımıza hizmet için hep hazırdır. Dahası sadece hizmet veren bir yapı olmayı hedeflemeyiz. Her Skala Medya çalışanı bir çözüm ortağı olma sorumluluğunu taşır. Bu sorumlulukla ürettiğimiz çözümlerle, tüketicilerin markalarımızı hedeflerimiz doğrultusunda deneyimlemesini sağlarız.

TASARIM

Tasarım oldukça engin anlamlar içeren bir kelime. Biz bunu “markaya özel çözümler” olarak adlandırmayı tercih ederiz. Nasıl ki her marka bir kişilik taşır ve kendine özgü bir hayat yolculuğu vardır, o marka için yapılan tüm işlerin de “fabrikasyon değil”, “tailor made” olması önemlidir. İyi fikirler bulmanın yolu, bir sürü fikir bulup aralarından en iyilerini, marka için “işte bu markamıza özel” diyecek kadar güçlü olanları seçmekten geçer. Harcanan her bir kuruşun müşterilerimizin iş sonuçlarına getirdiği etkiyi ölçmek için makro verilerden iç görülere, planlama matematiğinden stratejiye kadar her adımı aynı özen ve ustalıkla çalışırız. En doğru planı tasarlamak için veriye dayalı, medya dinamiklerine hâkim ve iş sonucuna yönelik derinlemesine çalışmalar yaparız. Ve dediğimiz gibi bunu markaya özel çalışmalarla hayata geçiririz.

HİZMETLER
Tam medya ekosisteminden yararlanarak, izleyicileri yolculuklarının her aşamasına bağlayan kişisel ve etkili deneyimler tasarlıyoruz.
KİTLE ANLAYIŞI
Markalarımız için hedef kitle segmentlerini ve kültürlerini anlamaya çalışıyoruz.
TÜKETİCİ YOLCULUKLARI
Araştırma ve araçları kullanarak markalarımız için tüketici deneyimi haritaları oluşturuyoruz.
MEDYA PLANLAMA & SATIN ALMA
Yenilikçi, güçlü, şeffaf, sofistike ve ölçeklenebilir satın alma ve yatırım yeteneklerinden ve medya sahibi ortaklıklarından yararlanıyoruz.
İÇERİK TASARIMI VE YÖNETİMİ
Özgün içerik üretimi, ürün yerleştirme, influencer programları ve oyun gibi markalarımız için anlamlı medya deneyimleri yaratıyoruz.
SEKTÖR BİLGİSİ
Müşterilerimizin uzun vadeli büyüme planlamasına yardımcı oluyoruz ve sektör karşılaştırmaları ve büyük verileri işleyerek sektör raporları (rekabet, izleme ve pazar performansı ve gelişmeler gibi) üretiyoruz.
DİJİTAL MEDYA PAZARLAMASI
Programatik, arama reklamları, sosyal kanallar gibi çevrimiçi platformlarda en iyi dijital pazarlama süreci, veri analizi, uçtan uca tüketici yolculuğu için etkili bir marka ekosistemi oluşturuyoruz.
BİLGİ PAYLAŞIMI
Çalışanlarımızın ve markalarımızın eğitimlerini önemsiyoruz. Düzenli eğitimlerle yeni teknoloji ve pazar gelişmelerini takip ediyoruz.
PROJE YÖNETİMİ
Bir projeyi ilk beyin fırtınası ve araştırma aşamasından, doğrudan uygulama veya üretime ve ardından bilgilendirme ve raporlamaya kadar denetler ve yönetiriz.

EKİBİMİZ

Farklı bakış açılarına sahip, kanalları, sektörü ve tüketicileri iyi tanıyan, araştırmaya inanan deneyimli bir ekibiz.
Markalar
Pazarlama iletişiminin tüm kurallarına bağlı kalan ancak bunlarla sınırlı olmayan yenilikçi bir medya ajansı

LİDER MARKALAR BİZE GÜVENİYOR

ORTAKLARIMIZ